Uyumlu JDSU JSH-62L1DD1-40 Optcal 10GBASE-ER 40 km SMF SFP + Optik Modül

  • ₺726.21



  • Paylaş:

Ek bilgi

Ucuz Uyumlu JDSU JSH 62L1DD1 40 Optcal 10GBASE ER 40 km SMF SFP + Optik Modül, Satın Kalite Fiber Optik Ekipmanları doğrudan Çin Tedarikçilerden: Uyumlu JDSU JSH-62L1DD1-40 Optcal 10GBASE-ER 40 km SMF SFP + Optik Modül


 
uyumlu JDSU JSH-62L1DD1-40 Optcal 10GBASE-ER 40 km SMF SFP + Optik Modül
 
6COM 10GBASE-ER SFP + ER Alıcı-verici için tasarlanmıştır/EW, ve 8.5G/10G Fiber-Kanal uygulamaları.
alıcı-verici iki bölümden oluşmaktadır: verici bölümü colded EML lazer içermektedir. ve alıcı bölümü bir TIA ile entegre PIN fotodiyot oluşur. tüm modüller sınıf I lazer güvenlik gereksinimlerini karşılamak. 6COM SFP + ER 2-wire bir seri arabirim üzerinden Dijital teşhis fonksiyonları, belirtilen SFF-8472, gerçek zamanlı erişim sağlayan cihaz işletim parametreleri gibi alıcı-verici sıcaklık, lazer önyargı akım, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme gerilimi.
 
özellikler
SFF-8413 ve IEE802.3ae ile uyumlu
veri hızı seçilebilir ≤4. 25 Gbps veya 9.95 Gbps için 10.3 Gbps bit oranları
soğutmalı EML verici ve PIN alıcı
link uzunluğu kadar 40 km
düşük Güç Dağılımı 1.5 W Maksimum
-5 ° C ila 70 °C Çalışma Vaka Sıcaklığı
tek 3.3 V güç kaynağı
teşhis Performans Izleme modülü sıcaklık, tedarik
gerilimleri, lazer önyargı akım, iletmek optik güç, optik güç almak
RoHS uyumlu ve kurşunsuz
 
uygulamalar
10GBASE-ER/EW (ile/FEC olmadan)
10G Fiber Kanal (ile/FEC olmadan)
 
resimleri Göstermek:
--
NOT:
1. GARANTI: SFP Alıcı-verici bir yıl garanti olduğunu. alıcı malları iade etmelidir 3 ay içinde de işe yaramazsa at orijinal ambalaj, sonra biz geri para iade edecektir, veya yenisini göndereceğiz. sonra 3 ay garanti, yarım sevkiyat maliyeti tahsil edilir ama onarım için ücretsiz. bizim garanti kötüye, fiziksel hasar, su hasar, kaybı, veya hırsızlık.
2. ITHALAT VERGISI: Biz herhangi bir ithalat vergisi sorumlu olmaz.
3. CONTACTING: eğer herhangi bir iade/iade talebi veya diğer sorular, İlk lütfen bize ulaşın, biz de bunu çözmek için elimizden geleni yapacağız öncelik

Etiketler: Ucuz Uyumlu JDSU JSH 62L1DD1 40 Optcal 10GBASE ER 40 km SMF SFP + Optik Modül, Yüksek Kalite Uyumlu JDSU JSH-62L1DD1-40 Optcal 10GBASE-ER 40 km SMF SFP + Optik Modül, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


  • Model Numarası: 6C-SFP+-ER
  • Data Rate: 10G
  • Wavelenth(nm): 1550nm
  • Source : EML+PIN
  • TX Power(dBm): -4.7~4
  • RX Sens(dBm): -15.8
  • Temperature Range: -5~70
  • Connector: LC
  • DDM: With
  • Reach: 40km
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 8cm (3.94in x 1.97in x 3.15in)

Yorum Yap

Derecelendirme?




Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon